Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei eredményhirdetésén a Szvetnik Joachim Általános Iskola Tenger-ész csapata 6.helyezést ért el. Csapattagok: Csíkos Mónika, Kovács Rebeka, Morvai Zoé, Torma Tamara. Felkészítő tanár: Kollár Mária

Az iskola fűtése működik!!!

Kedves szülők, tanulók!

Az iskola fűtése működik.

2015. november 5-én -csütörtökön- az órarend szerinti tanítással folytatjuk a tanévet.

Novák László

Rendkívüli tanítási szünet az iskolában!!!

Tisztelt Szülők!

2015. november 4-én (szerdán) rendkívüli tanítási szünetet rendelek el a fűtési rendszer meghibásodása miatt. /Ez(eke)t a napo(ka)t a tanév folyamán pótolni kell!/ Mivel nem tudható előre, hogy a hiba elhárítása meddig tart, a következő tanítási nap időpontjáról az alábbi helyeken tájékozódhatnak:

Novák László

Soproni tehetséggondozó tábor

Az NTP-ITM-12-P-0030 PÁLYÁZAT nyertes intézményeként 30 tehetséges diák és 3 pedagógus 5 napot táborozhatott ingyen Sopron és környékén 2013.június 23-27. között. Szálláshelyünk Sopron belvárosában , a Pólus Panzióban  volt.

Bővebben: Soproni tehetséggondozó tábor

Alkategóriák