Új álláshirdetések az iskolában

Klebelsberg Intézményfenntartó Központ Jánoshalmi Tankerülete a következő munkakörök betöltésére ír ki pályázatot:

  • biológia - bármely szakos tanár
  • matematika - bármely szak
  • általános iskolai tanító (határozott)
  • általános iskolai tanító (határozatlan)

Bővebb információk a csatolt dokumentumokban:

Can not load file! LiveConnectClient::query Error code 401 received requesting data: { "error": { "code": "request_token_invalid", "message": "The access token isn't valid." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.

Can not load file! LiveConnectClient::query Error code 401 received requesting data: { "error": { "code": "request_token_invalid", "message": "The access token isn't valid." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.

Can not load file! LiveConnectClient::query Error code 401 received requesting data: { "error": { "code": "request_token_invalid", "message": "The access token isn't valid." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.

Can not load file! LiveConnectClient::query Error code 401 received requesting data: { "error": { "code": "request_token_invalid", "message": "The access token isn't valid." } }.. Use another HTTP adapter for data in Advanced configuration of OneDrive component.