Versenyeredmények országos, megyei és területi versenyeken 2011/2012-ben

 


Verseny

Tanuló

Helyezése

Felkészítő tanár

Városi József Matematika verseny Tompa 

 

 

 

 

Klem Balázs 2.b

I. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Csák Jázmin 2.a

II. helyezett

Kopcsek Tamás

Klem Zsolt 4.b

I. helyezett

Mackó Józsefné és Vargáné Ádelhardt Mária

László Zsófia 4.b

III. helyezett

Mackó Józsefné és Vargáné Ádelhardt Mária

Horváth Szimonetta 5.c

I. helyezett

Gregus Istvánné

Doszkocs Bence 7.b

I. helyezett

Gregus Istvánné

DIV 2012 helyesírás

Szvetnik Martin 5.c

III. helyezett

Racsmánné Uzonyi Valéria

DIV 2012 helyesírás

Somogyi Zsófia 6.c

I. helyezett

Kollár Mária

DIV 2012 helyesírás

Doszkocs Bence 7.b

I. helyezett

Kollár Mária

DIV 2012 helyesírás

Dudás Helga 8.b

I. helyezett

Weisné Puskás Ágnes

DIV 2012 német

Horváth Szimonetta 5.c

I. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

DIV 2012 német

Ádelhardt Zsombor 6.c

II. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

DIV 2012 német

Kovács Adél 7.b

I. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

DIV 2012 német

Demeter Anna 7.b

III. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

DIV 2012 német

Katona Gréta 8.c

III. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

DIV 2012 angol

Jakity Anna 5.b

III. helyezett

Tokodi Györgyi

DIV 2012 angol

Polyákovics Balázs 7.b

II. helyezett

Tokodi Györgyi

DIV 2012 angol

Weis Ádám 8.c

I. helyezett

Nasz Ildikó

DIV 2012 történelem

Molnár Márton 6.c

I. helyezett

Kollár Mária

DIV 2012 történelem

Somogyi Kloé 6.b

III. helyezett

Brezovszkiné Beszédes

Ágota

DIV 2012 történelem

Kósa Edina 7.a

I. helyezett

Brezovszkiné Beszédes

Ágota

DIV 2012 történelem

Szécsi Laura 7.a

II. helyezett

Brezovszkiné Beszédes

Ágota

DIV 2012 természetismeret

Radvánszki Bálint 6.c

II. helyezett

Illésné Birkás Mária és

Balogh Anna

DIV 2012 fizika

Kis-Gombos Roland 8.c

II. helyezett

Gregus Istvánné

DIV 2012 kémia

Szirák Enikő 8.c

I. helyezett

Hurton Katalin

DIV 2012 kémia

Bényi Dorina 8.c

II. helyezett

Hurton Katalin

DIV 2012 szöv.ért.-szöv.alk.

Radvánszki Roland 3.c

I. helyezett

Behányné Illés Mária

DIV 2012 szöv.ért.-szöv.alk.

Klem Zsolt 4.b

I. helyezett

Mackó Józsefné

DIV 2012 szöv.ért.-szöv.alk.

Tokodi Máté 4.a

III. helyezett

Kiss-Csepregi Ákosné

DIV 2012 nyelvtan-helyesírás

Blahó Bianka 3.b

I. helyezett

Vargáné Ádelhardt Mária

DIV 2012 nyelvtan-helyesírás

László Zsófia 4.b

II. helyezett

Mackó Józsefné

TITOK Oktatásszervező BT német levelező verseny

Ádelhardt Zsombor 6.c, Bogdán Emese 6.c, Fekete Sándor 6.c, Hurton Boglárka 6.c, Somogyi Kloé 6.b

III. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

TITOK Oktatásszervező BT angol levelező verseny

Molnár Zsófia 6.c

II. helyezett

Tokodi Györgyi

Mozaik Tanulmányi Verseny Országos Döntő 2012.04.14 matematika

Klem Balázs 2.b

18. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Mozaik Tanulmányi Verseny Országos Döntő 2012.04.14 anyanyelv

Klem Balázs 2.b

24. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Mozaik Tanulmányi Verseny Országos Döntő 2012.04.14 irodalom

Klem Balázs 2.b

41. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Mozaik Tanulmányi Verseny Országos Döntő 2012.04.14 anyanyelv

Györki Karina Virág 2.b

62. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Mozaik Tanulmányi Verseny Országos Döntő 2012.04.14 irodalom

Györki Karina Virág 2.b

30. helyezett

Fuszkóné Gáspár Judit

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei fordulója

Ádelhardt Zsombor 6.c

II. helyezett

Illésné Birkás Mária

Megyei német országismereti verseny

Demeter Anna 7.b

I. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

Megyei német országismereti verseny

Kovács Adél 7.b

II. helyezett

Polyákovicsné Molnár Ágota

" Regenbogen" egyéni tesztverseny országos döntőjébe jutott:

Horváth Szimonetta 5.c

6. helyezés

Polyákovicsné Molnár Ágota

" Regenbogen" egyéni tesztverseny országos döntőjébe jutott:

Fekete Sándor 6.c

 

Polyákovicsné Molnár Ágota

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei helyesírási verseny megyei döntő

 

 

Dudás Helga 8.b

1. hely

Weisné Puskás Ágnes

Weis Ádám 8.c

14. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

Horváth Enikő 8.b

15. hely

Weisné Puskás Ágnes

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntő 2012.04.21

 

 

Kovács Adél 7.b

4 .helyezett

Kollár Mária

Kósa Edina 7.a

9. helyezett

Kollár Mária

Doszkocs Bence 7.b

10. helyezett

Kollár Mária

Simonyi Zsigmond Kárpát- medencei helyesírási verseny országos döntő

Dudás Helga 8.b

14. hely

Weisné Puskás Ágnes

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

 

5. osztály csapata

18. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

8. osztály I. csapat

12. hely

Weisné Puskás Ágnes

8. osztály II. csapat

16. hely

Weisné Puskás Ágnes

Vállald az érzelmeidet!

 

 

 

 

 

 

 

Doszpod Ádám 8.b

1. hely

Weisné Puskás Ágnes

Dudás Helga 8.b

1. hely

Weisné Puskás Ágnes

Horváth Enikő 8.b

1. hely

Weisné Puskás Ágnes

Kopcsek Zsófia 8.b

1. hely

Weisné Puskás Ágnes

Bényi Dorina 8.c

3. hely

Weisné Puskás Ágnes

Katona Gréta 8.c

3. hely

Weisné Puskás Ágnes

Szirák Enikő 8.c

3. hely

Weisné Puskás Ágnes

Weis Ádám 8.c

3. hely

Weisné Puskás Ágnes

       
       

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny területi forduló

 

 

 

 

 

Dudás Helga 8.b

1. hely

 Weisné Puskás Ágnes

Weis Ádám 8.c

6. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

Kopcsek Zsófia 8.b

17. hely

Weisné Puskás Ágnes

Katona Gréta 8.c

24. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

Szirák Enikő 8.c

26. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

Horváth Enikő 8.b

28. hely

 Weisné Puskás Ágnes

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei döntő

 

 

Dudás Helga 8.b

2. hely

Weisné Puskás Ágnes

Weis Ádám 8.c

6. hely

Racsmánné Uzonyi Valéria

Kopcsek Zsófia 8.b

12. hely

 Weisné Puskás Ágnes

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei döntő

 

 

 

Kósa Edina 7.a

9. helyezett

Kollár Mária

Kovács Adél 7.b

11. helyezett

Kollár Mária

Doszkocs Bence 7.b

13. helyezett

Kollár Mária

Kovács István 7.b

19. helyezett

Kollár Mária

Szilády-verseny végeredmény 2012 MerÉSZek csapata

 

 

 

Dudás Helga 8.b

5. hely

Weisné Puskás Ágnes

Bényi Dorina 8.c

5. hely

Weisné Puskás Ágnes

Katona Gréta 8.c

5. hely

Weisné Puskás Ágnes

Weis Ádám 8.c

5. hely

Weisné Puskás Ágnes

Ma-Teko-Ló matematika verseny 2011.december

Kis-Gombos Roland 8.c

5. helyezett

Klem József Zsolt

Mesemondó verseny Fenyő Miksa Könyvtár 2011.november 24.

 

 

 

 

 

 

Csák Jázmin 2.a

1. hely

Kauz Erzsébet

Klem Balázs 2.b

2. hely

Fuszkóné Gáspár Judit

Drenkovics Dorina 2.c

3. hely

Ankáné Vörös Éva

László Zsófia 4.b

1. hely

Mackó Józsefné

Klem Zsolt 4.b

2. hely

Mackó Józsefné

Bögyös Zsófia 4.a

3. hely

Kiss-Csepregi Ákosné

Hurton Benedek 3.c

3. hely

Behányné Illés Mária

       
       
       
       
       

Mesemondó verseny Fenyő Miksa Könyvtár 2011.november 24. Illusztráció

 

 

 

 

 

Csák Jázmin 2.a

1. hely

Kopcsek Tamás

Dömötör József 2.a

2. hely

Kopcsek Tamás

Lóránt Dominik 2.a

3. hely

Kopcsek Tamás

Gyetvai Csenge 3.a

1. hely

Polyákovicsné Molnár Ágota

Varga Kamilla 3.a

2. hely

Polyákovicsné Molnár Ágota

Drenkovics Vivien 4.b

3. hely

Mackó Józsefné

Zrínyi matematika verseny 2012.március

Klem Zsolt 4.b

23. hely

Mackó Józsefné

Szavaló verseny 2012. január

Klem Zsolt 4.b

I. helyezett

Mackó Józsefné

 

László Zsófia 4.b

II. helyezett

Mackó Józsefné

Sportverseny-síkfutás 2011.október

László Zsófia 4.b

I. helyezett

Mackó Józsefné

Sportverseny-távolugrás 2011. október

Boldizsár Tamás Róbert 4.b

III. helyezett

Mackó Józsefné

Bendegúz Nyelvész verseny megyei döntős

 

 

Kovács Mihály Benedek 2.b

 

Fuszkóné Gáspár Judit és Mackó Józsefné

Klem Balázs 2.b

6. hely

Fuszkóné Gáspár Judit és Mackó Józsefné

László Zsófia 4.b

 

Mackó Józsefné