TERÜLETI KÖRNYEZETVÉDELMI VERSENY

2014. április 08-án egy háromfős csapattal részt vettünk a bácsalmási Hunyadi János Gimnázium alapításának 60. évfordulója alkalmából megrendezett területi környezetvédelmi versenyen. A vetélkedőn a közelgő Föld Napjára emlékeztünk.

Csapatunk tagjai: Ádelhardt Zsombor, Boldizsár István és  Radvánszki Bálint 8.b osztályos tanulók voltak. A benevezés feltétele: egy nemzeti parkot bemutató ppt , valamint az alkalomhoz kötődő plakát készítése volt. Mi az erdei iskolai élményeinket elevenítettük fel, és az Aggteleki Nemzet Parkot mutattuk be úgy, ahogy az erdei iskolában megismertük. A zsűri elismeréssel nyilatkozott a személyes élményeket felelevenítő prezentációról. A művelődési házban megrendezett versenyen 14 csapat mérte össze tudását. Iskolánk tanulói magabiztos győzelmet arattak ebben a nemes vetélkedésben.

Nagyon büszkék vagyunk rájuk!

Illésné Birkás Mária és Hurton Katalin

             felkészítő szaktanárok