2013/14-es tanév eredményei

 

A 2013/14-es tanévben elért eredményeink:

Versenyeredményeink

Területi, megyei és országos versenyek

2013/2014.

 

A verseny elnevezése

 

 A versenyben részt vevők neve

 

Helyezés

 

Felkészítő

tanár

 

Simonyi Zsigmond

Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei döntő

 

     Sztanyik Brigitta 5.a

     László Zsófia 6.b

     Drenkovics Vivien 6.b

     Klem Zsolt 6.b

 

 

6. hely

8. hely

 16. hely

 20. hely

 

Weisné Puskás Ágnes

Racsmánné Uzonyi Valéria

Racsmánné Uzonyi Valéria Racsmánné Uzonyi Valéria

 

 

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny

megyei döntő

 

Horváth Szimonetta 7.c

Jakity Anna 7.b

Lázár Édua 7.a

 

7. hely

8.hely

17.hely

 

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

 

 

NyelvÉsz anyanyelvi verseny

megyei döntő

 

Csák Jázmin 4.a

Klem Balázs 4. b

Kovács Mihály 4. b

Blahó Bianka 5. b

Radvánszki Roland 5. b

Sztanyik Brigitta 5. a

Bögyös Zsófia 6. a

Klem Zsolt 6. b

László Zsófia 6. b

 

11. hely

22.hely

21. hely

18. hely

21. hely

22. hely

24. hely

6. hely

8. hely

 

Mackó Józsefné

Mackó Józsefné

Mackó Józsefné

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Racsmánné Uzonyi Valéria

Racsmánné Uzonyi Valéria

Racsmánné Uzonyi Valéria

 

 

 

 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

 

megyei döntő

 

Csíkos Mónika 3.a
Kovács Rebeka 3.b
Sztanyik Márk 3.a

Vojnics-Rogics Levente 3.b

 

Ádelhardt Zsófia 4. b
Csák Jázmin 4. a
Klem Balázs 4. b
Lakatos Máté 4.c

 

Bögyös Zsófia 6.a
Klem Zsolt 6.b
László Zsófia 6.b
Tokodi Máté 6.a

 

Csontos Berta Lili  7.b
Eszter Hanna  7.b
Jakity Anna  7.b

Torma Nikolett  7.b

 

 

Hurton Boglárka 8. b
Pásztor Rebeka 8. a
Semsi Dominika 8. a
Somogyi Zsófia 8. b

   

 

 

37. hely

 

 

 

 

 

23. hely

 

 

 

16. hely

 

 

 

 

20.hely

 

 

 

 

 

 

42. hely

 

 

 

Mackó Józsefné

 

 

 

 

 

Mackó Józsefné

 

 

 

Racsmánné Uzonyi Valéria

 

 

 

 

Weisné Puskás Ágnes

 

 

 

 

 

 

Kollár Mária

 

 

 

 

Bolyai Matematikai Csapatverseny

        megyei döntő

 

Eszter Ádám 5. c
Hodonicki Martin 5. a
Hurton Benedek 5. c
Radvánszki Roland 5. c

 

Bögyös Zsófia 6.a
Klem Zsolt 6.b
László Zsófia 6.b
Tokodi Máté 6.a

 

 

 

38. hely

 

 

 

 

11. hely

 

 

 

Klem József Zsolt

 

 

 

 

Gregus Istvánné

 

 

 

 

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

ANYANYELV

 

Eszter Ádám  5. c

Hurton Benedek 5.c

Radvánszki Noémi  5. a

Radvánszki Roland  5.c

Sztanyik Brigitta 5. a

 

 

11. hely

10. hely

17. hely

13. hely

12. hely

 

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

 

 

Csokonai Vitéz Mihály –

irodalmi csapatverseny

döntő

 

Csontos Berta 7.b

Eszter Hanna 7.b

Jakity Anna 7.b

Torma Nikolett 7.b

 

 

 

6. hely

 

 

Weisné Puskás Ágnes

 

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

MATEMATIKA

 

Kovács Ádám  2. b

Sztanyik Eszter 2. a

Varga Benjámin 2. a

Hurton Benedek  5. c

Radvánszki Roland  5.c

 

11. hely

20. hely

19. hely

5. hely

6. hely

 

Kauz Erzsébet

Mackó Józsefné

Mackó Józsefné

Klem József Zsolt

Klem József Zsolt

 

 

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

KÖRNYEZETISMERET

 

 

 

Kovács Nóra 2.b

 

 

5. hely

 

 

Kauz Erzsébet

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

ANGOL NYELV

 

 

Bögyös Zsófia  6. a

Nagy Alex   6. a

 

1. hely

7. hely

 

Nasz Ildikó

Nasz Ildikó

TUDÁSBAJNOKSÁG

országos döntő

KÖRNYEZETISMERET

 

 

Bögyös Zsófia 6. a

 

7. hely

 

Nasz Ildikó

 

 

Városi József Matematika Verseny

területi

 

Kovács Ádám 2. b

Varga Benjámin 2.a

Vigyinszki Nóra 3. a

Klem Balázs 4.b

Csák Jázmin 4. a

Radvánszki Roland 5. c

Klem Zsolt 6.a

Jakity Anna 7.b

Radvánszki Bálint 8.a

 

1.hely

3.hely

1.hely

1.hely

3.hely

2. hely

1.hely

3. hely

2.hely

 

 

Kauz Erzsébet

Mackó Józsefné

Patarcsity János

Vargáné Ádelhardt Mária

Kopcsek Tamás

Klem József Zsolt

Gregus Istvánné

Gregus Istvánné

Tokodi Györgyi

 

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei

Klem Balázs 4.b

Kovács Ádám 2. b

Radvánszki Roland 5. c

Klem Zsolt 6. b

Radvánszki Bálint 8.b

28. hely

27. hely

 57.hely

17.hely

175.hely

Vargáné Ádelhardt Mária

Kauz Erzsébet

Klem József

Gregus Istvánné

Tokodi Györgyi

Mozaik Verseny

Matematika

országos döntő

 

Klem Balázs 4.b

 

39. hely

 

Vargáné Ádelhardt Mária

Litterátum Német Nyelvi Tesztverseny

területi döntő

 

Juhász Viktor 5.c

 

7. hely

 

Brezovszkiné Beszédes Ágota

ÖKO verseny

Borota

területi verseny

Eszter Hanna 7. b

Hurton Benedek 5.c

Klem Zsolt 6.b

Radvánszki Bálint  8.b

 

1.hely

 

Nagy Hajnalka

ma-TEKO-ló

matematikai

 verseny

 

Boldizsár István 8.b

 

3.hely

 

Tokodi Györgyi

TITOK

angol nyelvi

 országos levelezős csapatverseny 

Bánhidi Hajnalka 7.a,

Eszter Hanna 7.b,

Jakity Anna 7.b,

 Torma Nikolett 7.b

 

8.hely

 

Tokodi Györgyi

TITOK

 angol nyelv

levelezős egyéni verseny

 

Molnár Zsófia 8.b

 

8.hely

 

Tokodi Györgyi

Szent Györgyi Albert

kémiaverseny

területi verseny

 

Boldizsár István 8.b

 

7.hely

 

Hurton Katalin

Bibó  Diákszimpózium

országos verseny

 

Ádelhardt Zsombor

 

1.hely

 

Illésné Birkás Mária

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

megyei döntő

 

Eszter Ádám 5.c

Hurton Benedek 5.c

 

3.hely

4.hely

 

 

Illésné Birkás Mária

Herman Ottó Országos Biológia Verseny

megyei döntő

 

Ádelhardt Zsombor 8.b

 

5.hely

 

Illésné Birkás Mária

 

Környezetvédelmi Vetélkedő

területi verseny

 

Ádlhardt Zsombor 8.b

Boldizsár István 8. b

Radvánszki Bálint 8.b

 

1.hely

 

Illésné Birkás Mária

 

Weöres Sándor

országos

versíró verseny

 

 

Jakity Anna 7.b

Horváth Otília 5.c

 

különdíj

 

Weisné Puskás Ágnes

 

Weöres Sándor

országos

rajzpályázat

 

 

Csontos Berta Lili 7.b

 

2.hely

 

Csontos Ferencné

 

Fit-Kid verseny

országos

egyéni verseny

 

 

László Zsófia 6.b

 

5.hely

6.hely

 

 

 

Angeli Ágota edző

 

Fit-Kid verseny

országos

nagycsapat verseny

 

László Zsófia 6. b

 

2.hely

 

Angeli Ágota edző

Moderntánc

Aerobik verseny

országos csapatverseny

Hurton Johanna 2.b

Kovács Nóra 2.b

Maczkó Rebeka 2.b

Mikó Zsófia 2.b

 

1.hely és

3.hely

 

Pásztor Andrea edző

Moderntánc

Aerobik verseny

országos csapatverseny

Eszter Hanna

Csontos Berta

Jakity Anna

1.hely és

2.hely

 

Pásztor Andrea edző

 

Judo eredmények

 

- 2013. december 1. – Adventi Kupa, Tompa

A meghívásos judo versenyen az alábbi eredmények születtek:

- aranyérmes: Figura Jácint, Varga Benjámin, Lakatos Máté, Eszter Ádám, Szalonnás Bálint,

- ezüstérmes: Torma Tamara, Kopcsek János,

- bronzérmes: Ézsiás Péter, Klem Balázs, Kovács Dániel

A legszebb dobás végrehajtásáért járó különdíjat Szalonnás Bálint kapta.

 

- 2014. március 22. – Mogyi Pajtás Kupa, Baja

A dél-magyarországi régió évindító versenyén a magyarokon kívül szerb, román és boszniai sportolók indultak, 42 klub 338 versenyzője képviseltette magát. A mélykúti dzsúdósoknak a következő helyezéseket sikerült elérni:

- U10 – „C” – 24 kg: II. Maráczi Marcell

- U10 – „B” – 24 kg: III. Tóth Alvin

- U10 – „B” – 28 kg: V. Varga Benjámin

- Diák C 39 kg: VII. Klem Balázs

- Diák B 50 kg: III. Lakatos Máté

- Diák B +60 kg: V. Keresztes Antal

- Diák A 35 kg: VII. Eszter Ádám

 

- 2014. május 18. – Oros-Honvéd Kupa, Orosháza

A dél-magyarországi régió harmadik versenyén 16 egyesület 145 versenyzője lépett tatamira.

A Gyermek fiúk 24 kg-os súlycsoportjában Tóth Alvin mind a négy ellenfelét legyőzve megszerezte az aranyérmet.

 

- 2014. május 23. – Judo bemutató, Mélykút

A gyermeknapi program keretein belül az érdeklődők judo bemutatót is láthattak. Páncsics Zoltán sportoktató vezetésével Torma Tamara, Tóth Alvin, Varga Benjámin, Ézsiás Péter, Lakatos Máté, Klem Balázs, Figura Jácint és Maráczi Marcell adott számot a tudásáról.

 

- 2014. június 7. – IV. CNC-Nagy Judo Kupa, Homokmégy

A versenyre 9 egyesület kapott meghívást, mintegy 150 fő részvételével. Eredmények:

- aranyérmes: Tóth Alvin

- ezüstérmes: Figura Jácint, Klem Balázs

- bronzérmes: Maráczi Marcell, Varga Benjámin, Torma Tamara

- negyedik: Ézsiás Péter

A Bácsalmási Sprint SE csapata a IV. helyen végzett.