Versenyeredmények 2014/15.

Versenyeredményeink: Területi, megyei és országos versenyek 2014/2015.

A verseny elnevezése

A versenyben részt vevők neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Simonyi Zsigmond

Kárpát-medencei helyesírási verseny

megyei döntő

Blahó Bianka 6.b

Sztanyik Brigitta 6.a

Torma Nikolett 8.b

5.hely

9. hely

12.hely

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny

megyei döntő

Csontos Berta 8.b

Horváth Szimonetta 8.a

Jakity Anna 8.b

Lázár Édua 8.a

Torma Nikolett 8.b

12.hely

14. hely

4. hely

13.hely

5.hely

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

megyei döntő

 

 

 

 

 

 

 

Csíkos Mónika 4.a
Kovács Rebeka 4.b
Vigyinszki Nóra 4.a
Vojnics-Rogics Levente 4.b

18. hely

 

 

 

Kauz Erzsébet

 

 

 

Ádelhardt Zsófia 5.b
Klem Balázs 5.b
Kovács Mihály 5.b
Lázár Auguszta 5.a

 

6. hely

 

 

Vojnics-Rogics Antalné

Blahó Bianka 6.b
Hurton Benedek 6.c
Juhász Viktor 6.c
Pálinkás Letícia 6.c

 

40. hely

 

 

 

Weisné Puskás Ágnes

 

 

Csontos Berta Lili  8.b
Eszter Hanna  8.b
Jakity Anna  8.b

Horváth Szimonetta 8.a

17. hely

 

 

Weisné Puskás Ágnes

 

Bolyai Természetismereti

Csapatverseny

megyei döntő

 

 

 

 

Bori Patrik 3.b
Kovács Ádám 3.b
Nagy Noel 3.b
Szabó Levente 3.b

6.hely

 

 

 

Kauz Erzsébet

 

 

 

Erki Liliána 3.b
Hurton Johanna 3.b
Kovács Nóra 3.b
Mikó Zsófia 3.b

14.hely

Kauz Erzsébet

Bolyai Matematikai Csapatverseny

megyei döntő

 

 

 

 

 

Klem Balázs 5.b
Kovács Mihály 5.b
Lakatos Máté 5.c
Romfa László Alex 5.c

15. hely

 

 

 

Lipták Katalin

 

 

 

Eszter Ádám 6. c
Hodonicki Martin 6. a
Hurton Benedek 6. c
Radvánszki Roland 6. c

45. hely

 

 

 

Klem József Zsolt

 

 

 

Bánhidi Hajnalka 8.b

Horváth Szimonetta 8.a

Lázár Édua 8.a

Kopcsek Péter 8.b

17. hely

Katonáné Kollár Elvira

 

TUDÓS REKTOR Természettudományi Csapatverseny

területi döntő

 

Bori Patrik  3.b

Knapp Péter  4.a

Kovács Ádám  3.b

Szabó Levente  3.b

1.hely

 

 

 

Kauz Erzsébet

Nagy Hajnalka

 

 

Hurton Johanna 3.b

Kovács Nóra 3.b

Mikó Zsófia  3.b

Vigyinszki Nóra 4.a

2.hely

 

 

 

Kauz Erzsébet

Nagy Hajnalka

 

 

Nagy Noel 3.b

Német Krisztián  3.b

Szabó Napsugár  4.a

Tokodi Luca   3.b

4.hely

 

 

 

Kauz Erzsébet

Nagy Hajnalka

 

 

Csíkos Mónika  4.a

Erki Liliána  3.b

Ézsiás Péter  3.b

Tóth Alvin  3.b

5.hely

Kauz Erzsébet

Nagy Hajnalka

 

 

József Attila -

irodalmi csapatverseny

területi döntő

Eszter Ádám 6.c

Hodonicki Martin 6.a

Hurton Benedek 6.c

Radvánszki Roland 6.c

6. hely

Weisné Puskás Ágnes

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

ANYANYELV

Kovács Ádám 3.b

Maczkó Rebeka 3.b

Mikó Zsófia 3.b

Juhász Viktor 6.c

Pálinkás Letícia 6.c

Radvánszki Roland  6.c

7.hely

10.hely

14.hely

7. hely

11. hely

10. hely

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

Weisné Puskás Ágnes

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

MATEMATIKA

Bleszák Dávid 3.b

Ézsiás Péter 3.b

Földi Botond 1.a

Kovács Ádám  3. b

Maráczi Marcell 3.b

Tóth Alvin 3.b

Viszmeg Ninetta 2.b

23.hely

6.hely

8.hely

2. hely

18. hely

16. hely

2. hely

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Hurton Katalin

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Eszterné Matosovits Ágnes

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

KÖRNYEZETISMERET

 

 

Erki Liliána 3.b

Kovács Nóra 3.b

Nagy Noel 3.b

Nasz Péter 2.b

Szabó Levente 3.b

Tokodi Luca 3.b

Tóth Alvin 3.b

14.hely

5. hely

20.hely

9.hely

4.hely

13.hely

17.hely

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Eszterné Matosovits Ágnes

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

SZÖVEGÉRTÉS

Hurton Johanna 3.b

Kovács Nóra 3.b

15.hely

4.hely

Kauz Erzsébet

Kauz Erzsébet

 

TUDÁSBAJNOKSÁG

megyei döntő

ANGOL NYELV

Radvánszki Roland 6.c

7. hely

 

Nasz Ildikó

 

Városi József Matematika Verseny

területi

 

Klem Máté 1.b

Viszmeg Ninetta  2.b

Kovács Ádám    3.b

 

Vigyinszki Nóra  4.a

 

Klem Balázs  5.b

Hurton Benedek  6.c

Horváth Szimonetta  8.a

3.hely

1.hely

2.hely

 

1.hely

 

1.hely

3.hely

3.hely

Kopcsek Tamás

Eszterné Matosovits Ágnes

Kauz Erzsébet- Vargáné Ádelhardt Mária

Malustyikné  Csorba Mária- Vargáné Ádelhardt Mária

Lipták Katalin

Klem József

Katonáné Kollár Elvira

Bács-Kiskun megyei matematika verseny

megyei döntő

Klem Balázs 5.b

11. hely

Lipták Katalin

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

megyei döntő

Klem Balázs 5.b

Kovács Ádám 3. b

Radvánszki Roland 6. c

31. hely

32. hely

26. hely

Lipták Katalin

Kauz Erzsébet

Klem József

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

megyei döntő

Ádelhardt Zsófia 5.b

Kovács Mihály 5.b

Eszter Ádám 6.c

Hurton Benedek 6.c

4. hely

2. hely

5. hely

4. hely

Illésné Birkás Mária

Illésné Birkás Mária

Illésné Birkás Mária

Illésné Birkás Mária

Vállald érzelmeidet!- Legszebb emberi érzés a szerelem

országos csapatverseny

döntő

Csontos Berta Lili 8.b

Eszter Hanna 8.b

Jakity Anna 8.b

Ledenyák Levente 8.b

1.hely

 

 

 

Racsmánné Uzonyi Valéria

 

 

 

Eszter Ádám 6.c

Hurton Benedek 6.c

Juhász Viktor 6.c

Radvánszki Roland 6.c

2.hely

Weisné Puskás Ágnes

Nagy vagy!

ügyességi sportverseny

elődöntő

 

Eszter Ádám 6.c

Hurton Benedek 6.c

Illés Réka 6.b

Kiss Enikő 5.c

Klem Balázs 5.b

Kovács Nóra 3.b

4.hely

Sztánkó Árpád

 

Moderntánc

Aerobik verseny

országos csapatverseny

Hurton Johanna 3.b

Kovács Nóra 3.b

Mikó Zsófia 3.b

Viszmeg Ninetta 2.b

Lakatos Panna 5.c

1.hely

2.hely

3.hely

Pásztor Andrea edző

Moderntánc

Aerobik verseny

országos csapatverseny

Kiss Karina 1.b

Bényi Fanni 1.b

Besír Hanna 1.b

Rudics Réka 1.a

3.hely

4.hely

 

Pásztor Andrea edző

Moderntánc

Aerobik verseny

országos csapatverseny

Eszter Hanna 8.b

Csontos Berta 8.b

Jakity Anna  8.b

1.hely

és

3.hely

Pásztor Andrea edző

Járási expo

Florball csapatbajnokság

Bábity Dávid 7.a

Eszter Ádám 6.c

Horváth Szimonetta 8.a

Hurton Benedek 6.c

Klem Balázs 5.b

Papp Bence 8.b

4.hely

Sztánkó Árpád

Járási expo

Atlétika csapatbajnokság

Franek Krisztián 8.a

Kiss Nóra 8.a

Rostás Patrik 7.a

Torma Nikolett 8.b

3.hely

Sztánkó Árpád

Járási expo

60 m futás

Rostás Patrik 7.a

3.hely

Sztánkó Árpád

 

Florball

diákolimpia

megyei döntő

Filipovics Miklós 6.c

Gilice Levente 5.b

Gömöri Dorián 5.b

Keresztes Antal 5.b

Sziráczki Armand 5.b

4.hely

 

 

 

 

Sztánkó Árpád

 

 

 

 

Eszter Ádám  6.c

Hurton Benedek 6.c

Klem Balázs 5.b

Vukovits Martin 5.a

5.hely

Sztánkó Árpád

DIV

sportverseny

területi

 

Homada Artúr ( 60 m futás) 4.b

Klem Balázs ( távolugrás) 5.b

Nagy Alex (kislabda) 7.a

Rostás Patrik ( 100m futás) 7.a

Rostás Patrik ( távolugrás) 7.a

Vojnics-Rogics Levente 4.b

( 800 m futás )

Bódi Máté 4.b,

Homada Artúr 4.b,

Klem Balázs 5.b,

Vojnics-Rogics Levente 4.b (4x100 m váltó)

1.hely

Sztánkó Árpád

 

 

 

DIV

sportverseny

területi

 

Klem Balázs 5.b (60 m futás)

Szőke Damján  4.a (60 m futás)

Leiter Levente 5.c (800 m futás)

Beszedics Dávid 4.b (kislabda)

Béleczki Vivien 6.a (kislabda)

Homada Ervin 6.c (800 m futás)

Nagy Alex 7.a (400 m futás)

2.hely

 

 

 

 

 

 

Sztánkó Árpád

 

 

 

 

 

 

Bognár Zoltán 8.b,Petrovics Márk 8.a,Lengyel Richárd 8.b,Rostás Patrik 7.a

(4x100 m váltó)

Kiss Nóra 8.a (800 m futás)

2.hely

Sztánkó Árpád

 

DIV

sportverseny

területi

 

Illés Réka 6. b

(távolugrás, magasugrás)

Szűcs László 5.b (800 m futás)

Filipovics Miklós 6.c

( távolugrás, 100m futás)

Lengyel Richárd 8.b

(magasugrás)

3.hely

 

 

 

 

 

 

Sztánkó Árpád

Balázs Petra 6.a, Béleczki Vivien 6.a,Radvánszki Noémi 6.a,Illés Réka

(4x100 m futás)

Filipovics Miklós 6.c,Homada Ervin 6.c, Nagy Alex 6.a, Vukovits Martin 5.a

( 4x100 m váltó)

3.hely

 


JUDO EREDMÉNYEK

2015.04.18 II. Oros-Honvéd Kupa, Orosháza

/ nyílt regionális judo verseny /

 Eszter Ádám III. hely, Klem Balázs I. hely, Maráczi Marcell III. hely, Tóth Alvin III. hely

2015.03.22 Mogyi Pajtás Kupa, Baja
/ nyílt regionális judo verseny /

A bajai versenyen a remekül helytálló judokáink a következő eredményeket érték el: Maráczi Marcell III. hely; Tóth Alvin IX. hely; Ézsiás Péter VII. hely; Figura Jácint V. hely; Klem Balázs III. hely; Lakatos Máté I. hely.     

2015.02.28 Solti Tavasz Kupa, Solt

A versenyen a Bácsalmási Sprint Sportegyesület Judosai a következő helyezéseket érték el: Varga Benjamin II. hely, Tóth Alvin III. hely

2015.02.21 I. Crown-Kőrös Kupa, Nagykőrös

Az első alkalommal megrendezett nagykőrösi versenyen 40 klub 460 versenyzője képviseltette magát.
A Sprint SE eredményei:
- Diák C fiú 27 kg: V. Tóth Alvin

2015. június 06.Kupa,Homokmégy:

Aranyérmesek: 
Eszter Ádám, 
Tóth Alvin

Ezüstérmesek: 
Klem Máté, 
Kovács Dániel, 
Lakatos Máté. 

Bronzérmesek:
Dora Péter, 
Figura Jácint,
Káposzta Ákos, 
Klem Balázs,
Maráczi Marcell, 


IV. helyezettek: 
Kovács Máté

Csapatban a IV. helyezést érték el versenyzőink!

Felkészítők: Piukovics Tamás, Páncsics Zoltán, Tanács Attila

GRATULÁLUNK!